Dezynsekcja

DEZYNSEKCJA | WOŁOMIN | ZWALCZANIE OWADÓW

Najpopularniejszymi metodami dezynsekcji, czyli tępienia szkodników są zabiegi chemiczne. Specjalistyczne środki chemiczne są używane do zabijania lub odstraszania szkodników w dotkniętych obszarach. W niektórych przypadkach stosuje się do tego celu środki owadobójcze. Jedną z zalet stosowania zabiegów chemicznych jest to, że oferują one szybkie rezultaty i dobry stopień kontroli nad eliminowanymi szkodnikami. Dodatkowo te środki chemiczne mogą być stosowane bezpiecznie, nie powodując żadnych szkód dla ludzi lub środowiska. Inną bardzo skuteczną metodą eksterminacji szkodników jest obróbka cieplna.

Technika ta polega na podniesieniu temperatury wewnątrz obszaru do poziomu, który jest zabójczy dla owadów, ale bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Obróbka cieplna wymaga zazwyczaj specjalistycznego sprzętu i wiedzy, ponieważ musi być wykonywana ostrożnie i zgodnie z protokołami bezpieczeństwa. Szkodniki, takie jak mole spożywcze, karaluchy, czy komary są tępione, ponieważ mogą powodować szeroki zakres problemów i szkód w mieniu i środowisku. Mogą również przenosić bakterie, wirusy i inne choroby. Jeśli zauważyłeś w swoim domu/biurze niebezpieczne owady i poszukujesz skutecznej i bezpiecznej usługi dezynsekcja Wołomin, koniecznie sprawdź ofertę firmy

POGOTOWIE INSEKTOWE! Co możemy dla Ciebie zrobić?

W skuteczny sposób zlikwidujemy problem z niepożądanymi owadami w Twojej przestrzeni pracy czy domu. Między innymi zwalczamy muchy, osy, mole spożywcze, karaluchy, komary, pluskwy, mrówki i inne insekty. Wykorzystujemy nowoczesne i skuteczne środki oraz urządzenia do dezynfekcji. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty, zadzwoń! Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.

Dezynsekcja

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!