Odkleszczanie Warszawa

Populacja kleszczy rośnie z roku na rok ze względu na zmieniający się klimat wokół nas. Owady te prosperują dzięki brakowi surowych zim, gorącym latom oraz stosunkowo ciepłym pozostałym porom roku. Kleszcze potrafią utrudnić nam spędzanie czasu na świeżym powietrzu w ogrodzie oraz spokojny sen w naszych domach.

Jednym ze sposobów na zwalczanie tych owadów jest odkleszczanie. Przeprowadzamy usługę odkleszczania na terenie Warszawy oraz województwa mazowieckiego, korzystając ze specjalistycznych preparatów chemicznych, które są bezpieczne dla ludzi oraz innych gatunków niezwalczanych.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Skuteczne zwalczanie kleszczy na terenie Warszawy

W ramach naszej usługi stosujemy dwie metody: zamgławianie i opryskiwanie. Wybrane przez nas preparaty rozpylamy w miejscach, w których kleszcze rozmnażają się i bytują, czyli w zaroślach, zacienionych obszarach, okolicach zbiorników wodnych oraz miejscach o dużej wilgotności. Usługę odkleszczania wykonujemy z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa dla otoczenia i innych gatunków niezwalczanych.

Wykonana przez nas usługa odkleszczania utrzymuje się aż do kilku tygodni. Należy jednak pamiętać, że jej skuteczność zależy także od warunków pogodowych oraz opadów atmosferycznych. Warto więc skorzystać z naszej usługi odkleszczania na terenie Warszawy i województwa mazowieckiego, ponieważ:
• stosowane przez nas metody są skuteczne w usuwaniu kleszczy,
• preparaty, których używamy, działają nawet do kilku tygodni,
• oferowane przez nas metody są bezpieczne dla innych gatunków oraz środowiska naturalnego.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!