Zwalczanie prusaków Józefów

Prusaki, inaczej nazywane karaluchami lub francuzami to gatunek najbardziej znienawidzonych owadów na świecie. Nie tylko są niebezpieczne dla zdrowia, ale również wyrządzają wiele szkód. Często można znaleźć je w mieszkaniach, domach, restauracjach, biurach i innych miejscach komercyjnych, w których dostępna jest żywność oraz woda. Dlatego najczęściej przebywają w kuchniach, jadalniach, punktach gastronomicznych i łazienkach. Żywią się również papierem, kartonem, a nawet śmieciami.

Są w stanie przeżyć kilka miesięcy bez jedzenia, ale jedynie kilka dni bez wody. Karaluchy występują w kolorze ciemnobrązowym lub czarnym. Mają kilka charakterystycznych cech, między innymi długie anteny i płaski kształt ciała, za którego pomocą wciskają się do niewielkich przestrzeni. Niektóre z karaluchów potrafią również latać. Prusaki są niebezpieczne dla zdrowia i życia, ponieważ przenoszą bakterie i wirusy, które mogą prowadzić do zatruć pokarmowych, biegunki, a co gorsza czerwonki. Mogę też doprowadzić do alergii i ataków astmy u niektórych osób.

Masz problem z prusakami?

Poszukujesz sprawdzonej firmy, która zajmuje się zwalczaniem prusaków w Józefowie? Trafiłeś pod doskonały adres! W Pogotowie Insektowe skutecznie walczymy z prusakami, które zadomowiły się w Twoim domu/mieszkaniu, czy biurze. W naszej pracy wykorzystujemy profesjonalne środki chemiczne oraz innowacyjne urządzenia, które umożliwiają raz na zawsze pozbyć się prusaków! Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty zwalczanie prusaków Józefów? Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Masz pytania? Zadzwoń!

Dezynsekcja

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!