Zwalczanie prusaków

PRUSAKI | MARKI | ZWALCZANIE

Prusaki, potocznie nazywane karaczanami prusak to owady, które bardzo często zalegają w miejscach zanieczyszczonych. Przyciąga je szczególnie zapach gnijących śmieci, okruszki na blacie kuchennym, czy też rzadkie mycie podłóg i szafek. Niestety, są one jednym z najczęściej występujących szkodników domowych. Mogą pojawić się w domach, biurowych kuchniach i łazienkach, restauracjach, budynkach biurowych i w miejscach, w których dostępna jest woda i jedzenie. Żywią się one również papierem, kartonami, a nawet śmieciami. Niestety mogą przeżyć nawet kilka miesięcy bez jedzenia, ale na szczęście tylko kilka dni bez wody. Prusaki zazwyczaj charakteryzują się ciemnobrązowym lub czarnym kolorem, długimi antenami i płaskim kształtem ciała, który umożliwia im przedostać się do małych przestrzeni. Niektóre karaluchy mają umiejętność latania.

Prusaki mogą być szkodliwe dla zdrowia, dlatego ważne jest, by po ich zauważeniu jak najszybciej je zlikwidować. Mogą one przenosić różnego rodzaju bakterie i wirusy wywołujące zatrucia pokarmowe i biegunkę, a co gorsze czerwonkę. Prusaki wywołują alergię i ataki astmy u poszczególnych osób. Jeżeli doświadczasz problemu z prusakami, istotne jest, aby jak najszybciej wezwać profesjonalistę od zwalczania prusaków. Będzie on w stanie szybko zidentyfikować rodzaj karalucha i dostosować skuteczne metody zwalczania go.

Jeśli szukasz doświadczonej firmy, która zajmuje się zwalczaniem prusaków Marki, to jesteś w doskonałym miejscu! W Pogotowie Insektowe skutecznie i precyzyjnie pozbywamy się niechcianych gości w Twoim domu. Korzystamy z silnych środków chemicznych i nowoczesnych urządzeń, które pozwolą Ci raz na zawsze pozbyć się prusaków! Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty zwalczanie prusaków Marki.

Dezynsekcja

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!