Zwalczanie prusaków

PRUSAKI | ZWALCZANIE | ZIELONKA

Prusaki to jedne z najbardziej znienawidzonych owadów na świecie. Są niebezpieczne dla zdrowia, gdyż przenoszą bakterie i wirusy prowadzące do zatruć pokarmowych, biegunki i wirusów i powodują wiele szkód. Można je spotkać w mieszkaniach, domach, restauracjach, biurach i innych miejscach komercyjnych, gdzie dostępna jest żywność i woda. Prusaki żywią się również papierem, kartonem i śmieciami.

Mogą przetrwać kilka miesięcy bez jedzenia, ale tylko kilka dni bez wody. Prusaki (karaluchy) mają ciemnobrązowy lub czarny kolor, a także charakterystyczne cechy takie, jak: długie anteny i płaski kształt ciała, dzięki któremu mogą wciskać się do niedużych przestrzeni i pomieszczeń. Niektóre z tych owadów potrafią również latać. Karaluchy są przyciągane do wody i żywności z uwagi na co, utrzymanie kuchni/łazienki w czystości jest niezwykle ważne. Ponadto istotne jest uszczelnianie wszystkich możliwych pęknięć i szczelin w domu, w którym mogłyby się pojawić karaluchy. Poprzez podjęcie środków zapobiegawczych możesz raz na zawsze uwolnić się od karaluchów. Borykasz się z prusakami?

Szukasz skutecznej firmy, która zajmuje się zwalczaniem prusaków w Zielonce? Jesteś w dobrym miejscu! W Pogotowie Inspektowe zajmujemy się skuteczną walką z prusakami, które znajdują się w Twoim domu/mieszkaniu/biurze lub innym obiekcie. W naszej pracy korzystamy z profesjonalnych środków chemicznych i sprzętów, które zwalczają te szkodniki. Chcesz poznać szczegóły oferty zwalczanie prusaków Zielonka? Zapraszamy do kontaktu! Masz pytania? Zadzwoń!

Dezynsekcja

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!