Kim jesteśmy?

POGOTOWIE INSEKTOWE to dynamicznie rozwijająca się firma, świadcząca usługi dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji na terenie miasta stołecznego Warszawy oraz województwa mazowieckiego. Posiadamy kilkuletnie doświadczenie w branży, zdobyte na zróżnicowanych rynkach Wielkiej Brytanii, Belgii i na rynku polskim. Nasze kwalifikacje są potwierdzone licznymi certyfikatami oraz opiniami zadowolonych Klientów. Wśród szerokiej palety naszych usług, można znaleźć między innymi zabiegi dezynfekcji, szczególnie ważne w dobie pandemii SARS-COV-2, ozonowanie pomieszczeń i pojazdów, skuteczne odpluskwianie mieszkań, biur, lokali użyteczności publicznej, odkomarzanie i odkleszczanie ogrodów, ogródków przydomowych, działek.

Obsługujemy zarówno osoby prywatne, jak i instytucje publiczne, spółdzielnie mieszkaniowe, administracje, szkoły, przedszkola, żłobki, gabinety dentystyczne, Zakłady Opieki Zdrowotnej oraz firmy handlowe i produkcyjne.

DLACZEGO WARTO NAS WYBRAĆ?

Jako firma z ogromnym doświadczeniem sprawdziliśmy wiele środków bakteriobójczych do dezynfekcji, owadobójczych do dezynsekcji oraz gryzoniobójczych do deratyzacji, co pozwala nam dobierać najskuteczniejsze preparaty do wykonywanej usługi. Do każdego zlecenia podchodzimy w pełni indywidualnie, mając na uwadze, że każdy przypadek jest inny. To właśnie dlatego każda z naszych usług jest wykonywana w pełni rzetelnie, z wysoką dokładnością i skutecznością! Dlaczego jeszcze warto nas wybrać?

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, korzystając z naszej wiedzy
i doświadczenia, aby skutecznie i trwale rozwiązywać problemy naszych Klientów.

Dlaczego warto nas wybrać?
•  mamy duże doświadczenie;
•  jesteśmy terminowi;
•  jesteśmy w pełni skuteczni;
•  pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie;
•  używamy najskuteczniejszych preparatów;
•  mamy konkurencyjne ceny adekwatne do jakości wykonywanych usług;
•  zwalczamy problem skutecznie a nie z nim walczymy!

 

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!