Odkomarzanie Warszawa

Zmieniający się wokół nas klimat sprawia, że populacja komarów z roku na rok rośnie. Brak srogich zim, gorące lata i stosunkowo ciepłe pozostałe pory roku powodują, że owady te mają optymalne warunki do rozwoju. Obecność komarów potrafi skutecznie uprzykrzyć spędzanie czasu na świeżym powietrzu w ogrodzie, czy spokojny sen w domu.

Odkomarzanie to zabieg mający na celu całkowitą likwidację owadów w danej lokalizacji. Usługę odkomarzania wykonujemy na terenie Warszawy
i województwa mazowieckiego, używając profesjonalnych preparatów chemicznych, które są bezpieczne dla człowieka i gatunków niezwalczanych.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Skuteczne zwalczanie komarów na terenie Warszawy

Do zwalczania komarów używamy metody zamgławiania lub opryskiwania. Wybrane preparaty rozpylamy we wszystkich miejscach, w których komary się rozmnażają i bytują, czyli zaroślach, zacienionych obszarach, okolicach zbiorników wodnych oraz miejscach o dużej wilgotności. Wykonana przez nas usługa odkomarzania utrzymuje się aż do kilku tygodni, choć warto zaznaczyć, że wpływ na jej skuteczność ma zarówno pogoda, jak i ewentualne opady atmosferyczne. Dlaczego więc warto skorzystać z usługi odkomarzania na terenie Warszawy i województwa Mazowieckiego? Ponieważ:
• zamgławianie i opryski skutecznie likwidują komary,
• wykorzystywane przez nas preparaty działają nawet do kilku tygodni
• oferowane przez nas metody są bezpieczne dla otoczenia i gatunków niezwalczanych

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!