Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, karaluchów

Właściciele domów powinni być świadomi zagrożeń stwarzanych przez karaluchy i prusaki. Te szkodniki dostają się do domów na różne sposoby, np. przez otwarte drzwi lub okna, przedostając się na przedmioty wniesione do środka, a nawet wciskając się w szczeliny. Zwalczanie tego uporczywego zagrożenia wymaga czujności, np. dobre nawyki higieniczne w domu są kluczowe: regularne odkurzanie powierzchni, mycie podłóg, wycieranie środkiem antybakteryjnym blatów, uszczelnianie wszelkich potencjalnych punktów wejścia. Wszystkie te środki zmniejszają ryzyko pojawiania się tych insektów. Czym różnią się karaluchy i prusaki? Karaluch ma ciemniejsze ubarwienie niż prusak, który ma czerwono brązowe ubarwienie i dwie ciemne plamki na głowie. Oprócz tego są znaczne różnice w wielkości tułowia – większy i bardziej zbudowany ma karaluch. Natomiast cechą charakterystyczną dla prusaka jest gruczoł zapachowy znajdujący się tylnej części ciała, za pomocą którego oznacza teren. Jeżeli dojdzie do większej inwazji prusaków, wówczas zapach stęchlizny mogą odczuwać także ludzie. Masz już dość insektów w Twoim otoczeniu?

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla człowieka preparatów chemicznych, nasi pracownicy skutecznie i trwale eliminują problem pluskiew w lokalizacji objętej zabiegiem.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Dezynsekcja – pluskwy, karaluchy, prusaki, zwalczanie Warszawa Gocław

Szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się odpluskwianiem, zwalczaniem karaluchów, prusaków Warszawa Gocław? Koniecznie zajrzyj do oferty POGOTOWIE INSEKTOWE. Jest to doświadczona i profesjonalna firma zajmująca się efektownym, a co więcej trwałym eliminowaniem szkodników, między innymi prusaków i karaluchów, a także dezynfekcją i ozonowaniem. Od lat zdobywaliśmy umiejętności, świadcząc kompleksowe usługi w kraju i za granicą. Wykorzystujemy innowacyjne i bezpieczne dla człowieka technologie i skuteczne środki na insekty. Możemy dokładnie zidentyfikować i zlikwidować problemy dotykające naszych klientów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą odpluskwianie, zwalczanie karaluchów, prusaków Warszawa Gocław. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń! Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowaniu oraz odkomarzaniu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!