Dezynsekcja

DEZYNSEKCJA | MARKI | ZWALCZANIE OWADÓW

Zmagasz się z różnego rodzaju szkodnikami w swoim domu lub firmie? Próbowałeś już niemalże wszystkiego bez efektu? Zaufaj profesjonalistom i skorzystaj z usługi dezynsekcja Marki świadczonej przez specjalistów Pogotowie Insektowe! W szybki i skuteczny sposób pozbędziemy się problemu nieproszonych gości w Twoim otoczeniu!

Na czym polega dezynsekcja?

Jest to proces polegający na zabijaniu lub usuwaniu owadów (much, moli spożywczych, mrówek, muszę owocówek, karaluchów i innych tego typu szkodników) z danego obszaru przy wykorzystaniu różnego rodzaju sprawdzonych metod. Mogą do tego zostać użyte środki chemiczne, ciepło, zimno lub inne specjalistyczne metody. Dezynsekcję często stosuje się, aby zapobiegać rozprzestrzenianiu się groźnych chorób, np. wirusa grypy, rotowirusa, gruźlicy, a nawet cholery.

W Pogotowie Insektowe dezynsekcję przeprowadzamy w wielu różnych miejscach, np. domach, mieszkaniach, biurach i miejscach publicznych, w których mogą pojawiać się wyżej wymienione owady. Oprócz ryzyka przenoszenia chorób owady te mogą zanieczyścić jedzenie, które jest niezdatne do spożycia. Wykorzystujemy różne metody do zwalczania szkodników, np. fumigacji za pomocą środków chemicznych (jest często stosowana do czyszczenia większych obszarów). Mniejsze pomieszczenia zazwyczaj traktuje się przy wykorzystaniu środków owadobójczych. W Pogotowie Insektowe w skuteczny sposób pozbywamy się niepożądanych owadów w mieszkaniach, domach, biurach i różnego rodzaju firmach. Zwalczamy osy, szerszenie, muchy, mole spożywcze, mrówki, karaluchy, pluskwy, komary, mączniki młynarki i wiele innych. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty dezynsekcja Marki? Zapraszamy do kontaktu!

Dezynsekcja

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!