Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, karaluchów

Są zwierzęta, które budzą sympatię. Karaluchy, prusaki i pluskwy nie należą do tego grona. Ludzie najczęściej reagują na ich widok obrzydzeniem i trudno się temu dziwić. Jest tak również w warszawskiej dzielnicy Ursus. Trzeba przyznać, że karaluchy to stworzenia, które znakomicie przystosowały się do życia na naszej planecie. Potrafią przeżyć zarówno w upale, jak tez przy bardzo niskiej temperaturze. Naukowcy twierdzą, że te insekty przetrwają nawet w warunkach promieniowania nuklearnego. W naszym kraju występuje 16 gatunków tych owadów, z czego dwa składają wizyty w naszych domach i mieszkaniach. Żyją w grupach, dlatego jeśli zobaczysz jeden okaz musisz być przygotowany na to, że w pobliżu znajduje się więcej tych insektów. Najbardziej aktywne są w nocy. Lubią przebywać w miejscach, w których jest wilgotno i panuje tam zacienienie. Z tego powodu można natknąć się na nie w piwnicy. Dotyczy to również warszawskiej dzielnicy Ursus. Nie są to wybredne zwierzęta, jeżeli chodzi o spożywany przez nie pokarm. Należy pamiętać o tym, aby nie pozostawiać resztek jedzenia w miejscu, które jest dla karaluchów i prusaków łatwo dostępne. Takie zachowanie można porównać do wysłania im zaproszenia na kolację. Nie zapominaj o tym, aby dbać o czystość podłóg oraz mebli. Jeżeli w pomieszczeniu jest brudno, insekty tym chętniej je odwiedzą. W twoim domu lub mieszkaniu cieknie kran? Wiedz o tym, że zwierzęta opisywane w tym tekście mogą potraktować to miejsce jako wodopój.

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla człowieka preparatów chemicznych, nasi pracownicy skutecznie i trwale eliminują problem pluskiew w lokalizacji objętej zabiegiem.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Dezynsekcja – pluskwy, karaluchy, prusaki, zwalczanie Warszawa Ursus

Jesteś mieszkańcem Warszawy, dzielnicy Ursus? Poszukujesz profesjonalistów zajmujących się odpluskwianiem, zwalczaniem karaluchów i prusaków? Skontaktuj się z przedstawicielem firmy Pogotowie Insektowe.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowaniu oraz odkomarzaniu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!