Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, karaluchów

Karaluchy są jednymi z najczęstszych szkodników, które są trudne do wyeliminowania za pomocą domowych środków zaradczych. Mogą wejść do domu na różne sposoby, na przykład przez otwarte drzwi lub okna, a nawet przyczepiając się do czegoś, co zostało wniesione do środka. Aby zapobiec inwazji karaluchów, ważne jest przestrzeganie dobrych nawyków higieny domowej, w tym regularnego odkurzania, wycierania powierzchni środkiem przeciwbakteryjnym oraz uszczelniania pęknięć i szczelin, do których mogą się dostać. Karaluch wschodni ma ciemniejszy kolor niż prusak, który ma czerwonawo-brązowy kolor i ma dwie ciemne plamy na głowie. Ciało karalucha jest większe, a co więcej, ma mocniejszą budowę niż prusak. W tylnej części ciała prusaka znajduje się specjalny gruczoł zapachowy, który służy do znaczenia terenu. W przypadku większej inwazji zapach stęchlizny może być odczuwany również przez ludzi. W Twoim mieszkaniu lub domu zauważyłeś karaluchy i prusaki? Koniecznie oddaj ten problem w ręce wysokiej jakości firmy zajmującej się odpluskwianiem, zwalczaniem karaluchów i prusaków!

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla człowieka preparatów chemicznych, nasi pracownicy skutecznie i trwale eliminują problem pluskiew w lokalizacji objętej zabiegiem.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Dezynsekcja – pluskwy, karaluchy, prusaki, zwalczanie Warszawa Wawer

POGOTOWIE INSEKTOWE to doświadczona firma, która w trwały i efektowny sposób eliminuje szkodniki, w tym prusaki i karaluchy, a co więcej zajmuje się dezynfekcją i ozonowaniem. Każdą z tych umiejętności nabywaliśmy nie tylko w kraju, ale też na zachodnich rynkach. W naszej pracy posługujemy się nowoczesnymi i bezpiecznymi dla człowieka technologiami, a nabyte doświadczenie pozwala nam precyzyjnie identyfikować i rozwiązywać problemy naszych klientów. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty odpluskwianie, zwalczanie karaluchów, prusaków Warszawa Wawer? Zapraszamy do kontaktu!

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowaniu oraz odkomarzaniu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!