Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, karaluchów

Mieszkańcy Warszawy mogą spotkać się z takim problemem, jak obecność w ich domach lub mieszkaniach nieproszonych gości, takich jak karaluchy, prusaki i pluskwy. Na szczęście trudno jest tutaj mówić o pladze. Po prostu czasem może się to zdarzyć. Tego rodzaju przypadków jest na tyle dużo, że firmy oferujące usługę zwalczania insektów na terenie Zacisze – Warszawa nie narzekają na brak telefonów i maili od klientów. Karaluchy nie należą do zwierząt budzących naszą sympatie. Wręcz przeciwnie. To stworzenia znakomicie przystosowane do życia na naszej planecie. Według naukowców są w stanie przeżyć nawet wówczas, gdy teren został poddany działaniu promieniowania nuklearnego. W naszym kraju występuje 16 gatunków tych insektów. Dwa z nich upodobały sobie wizyty w naszych domach i mieszkaniach. Chodzi o karaczana prusaka i karaczana wschodniego. Żyją w grupach. Uwielbiają ciemne i wilgotne miejsca, dlatego możemy natknąć się na te insekty w piwnicy. Chętnie wchodzą również do rur. Na pewno nie można ich zaliczyć do stworzeń, które są wybredne, jeżeli chodzi o pokarm. Zadowolą się dosłownie byle czym. Należy więc pamiętać o tym, aby nie pozostawiać w widocznych miejscach resztek posiłków. Owady mogą potraktować to jako zaproszenie na obiad.

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla człowieka preparatów chemicznych, nasi pracownicy skutecznie i trwale eliminują problem pluskiew w lokalizacji objętej zabiegiem.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Dezynsekcja – pluskwy, karaluchy, prusaki, zwalczanie Warszawa Zacisze

Problemem dla mieszkańców Zacisza Warszawa mogą być też pluskwy. Najchętniej zamieszkują łóżka. Mają wtedy najbliżej do swoich żywicieli, czy nas. W miarę powiększania się ich populacji zasiedlają miejsca położone coraz dalej od łóżek. Czasem wybierają gniazdko elektryczne na miejsce swojego bytowania. Pogotowie Insektowe to firma zajmująca się usuwaniem insektów z naszych domów i mieszkań. Zadzwoń lub napisz do jej przedstawiciela, aby poznać więcej szczegółów dotyczących oferty.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowaniu oraz odkomarzaniu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!