Zwalczanie prusaków

Prusaki, inaczej karaczany prusaki, a potocznie karaluchy lub francuzy. To jedne z najbardziej nielubianych owadów na świecie. Niestety, są one również jednym z najczęstszych szkodników domowych. Można je znaleźć w domach, restauracjach, budynkach biurowych i właściwie wszędzie tam, gdzie obecne jest jedzenie i woda. Są one przyciągane do źródeł jedzenia i wody, dlatego często można je znaleźć w kuchniach i łazienkach. Zjadają również wszystko inne, w tym papier, karton, a nawet śmieci. Mogą żyć przez kilka miesięcy bez jedzenia, ale tylko kilka dni bez wody. Karaluchy są zazwyczaj ciemnobrązowe lub czarne. Mają długie anteny i płaski kształt ciała, który pozwala im wcisnąć się do małych przestrzeni. Niektóre karaluchy potrafią również latać. Prusaki są nie tylko nieprzyjemne do oglądania, ale mogą być również szkodliwe dla zdrowia. Są one znane z przenoszenia bakterii i wirusów, które mogą powodować zatrucie pokarmowe, biegunkę, a nawet czerwonkę. Karaluchy mogą również wywoływać alergie i ataki astmy u niektórych osób. Jeśli masz problem z karaluchami, ważne jest, aby natychmiast wezwać profesjonalistę od zwalczania szkodników.

Profesjonalista będzie w stanie zidentyfikować rodzaj karalucha, który masz i zalecić najlepszy sposób leczenia. Metody typu „zrób to sam” rzadko są skuteczne wobec karaluchów i mogą faktycznie pogorszyć problem. Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się zwalczaniem prusaków Otwock, to jesteś w doskonałym miejscu! W Pogotowie Insektowe skutecznie niwelujemy problem niepożądanych gości w Twoim domu.

W naszej pracy stosujemy silne środki chemiczne i nowoczesne urządzenia, które pozwolą Ci raz na zawsze pozbyć się prusaków! Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty zwalczanie prusaków Otwock.

Dezynsekcja

Czym jeszcze się zajmujemy?

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!