Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, karaluchów

Karaluchy to jedne z najczęściej występujących szkodników, które są trudne do zwalczenia domowymi sposobami. Mogą przedostać się do domu na różne sposoby, np. przez otwarte drzwi lub okna, a nawet przez zaczepienie się do czegoś, co wnosi się do środka. Aby zapobiec inwazji karaluchów, ważne jest, aby praktykować dobre nawyki sanitarne w domu, w tym regularne odkurzanie, wycieranie powierzchni środkiem antybakteryjnym i uszczelnianie wszelkich pęknięć i szczelin, do których mogą się przedostać. Karczan wschodni, czyli karaluch ma ciemniejsze ubarwienie niż prusak, który ma czerwonawo brązowy kolor i ma dwie ciemne plamki na głowie. Tułów karalucha jest większy, a co więcej jest mocniej zbudowany niż prusak. Prusaki mają pewien rodzaj gruczołu zapachowego w tylnej części ciała, którym znaczą otoczenie. Jeśli dojdzie do większej inwazji prusaków to zapach stęchlizny mogą odczuwać również ludzie. Jeśli zauważyłeś karaluchy i prusaki w swoim mieszkaniu, domu, biurze lub innym obiekcie, nie zwlekaj i szybko działaj! Warto ten problem oddać w ręce profesjonalnej firmy, która zajmuje się odpluskwianiem, zwalczaniem karaluchów i prusaków!

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla człowieka preparatów chemicznych, nasi pracownicy skutecznie i trwale eliminują problem pluskiew w lokalizacji objętej zabiegiem.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Dezynsekcja – pluskwy, karaluchy, prusaki, zwalczanie Warszawa Praga Południe

POGOTOWIE INSEKTOWE to doświadczona firma, która zajmuje się skutecznym i trwałym zwalczaniem szkodników, w tym prusaków i karaluchów, a także dezynfekcją i ozonowaniem. Zaufały nam tysiące mieszkańców Warszawy i całego województwa. Wszystkie umiejętności zdobywaliśmy nie tylko w kraju, ale również na wymagających zachodnich rynkach. Stosujemy nowoczesne i bezpieczne dla człowieka technologie, a dzięki doświadczeniu, które zdobyliśmy przez lata, jesteśmy w stanie precyzyjnie zidentyfikować i zlikwidować problemy dotykające naszych klientów. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą odpluskwianie, zwalczanie karaluchów, prusaków Warszawa Praga Południe. Na wszystkie pytania z przyjemnością odpowiemy.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowaniu oraz odkomarzaniu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!