Odpluskwianie, zwalczanie prusaków, karaluchów

Temat pluskiew i karaluchów nie należy do przyjemnych. Jest to jednak problem, z którym styka się wielu mieszkańców Polski, w tym również Warszawy. Warto więc poświęcić zagadnieniu odpluskwiania chwilę uwagi. Pluskwy odżywiają się krwią. To oznacza, że źródłem ich pożywienia są domownicy. Jeżeli do danego mieszkania trafi kilka tych stworzeń, szybko rozmnożą się, co stanie się poważnym problemem. Z czym konkretnie mamy do czynienia? Pluskwa domowa osiąga do 7 mm długości. Nie imponuje więc rozmiarami. Ponieważ żyje w towarzystwie ludzi, często pojawia się w naszych domach i mieszkaniach, jak również w pokojach hotelowych. Odpluskwianie polega na likwidacji tych insektów. Ze względu na to, że te stworzenia szybko się mnożą nie ma tutaj miejsca na działania odstraszające, które okażą się po prostu nieskuteczne. To, jak długo potrwa odpluskwianie zależy od tego, jak duże jest pomieszczenie, w którym ma zostać przeprowadzone. Istotne jest też to, ile łózek znajduje się w pokoju. Właśnie tam można najczęściej spotkać te insekty. Wybierają to miejsce ze względu na bliskość człowieka. Ich instynkt słusznie podpowiada im, że właśnie tu będą mogły się pożywić. W miarę rozwoju populacji zasiedla ona też inne miejsca, takie jak listwy podłogowe, zegary, wiszące na ścianach obrazy. Zdarza się również, że te stworzenia wybierają gniazdko elektryczne jako miejsce swojego bytowania. Jak trafiają do wnętrz naszych mieszkań? Można je przynieść przypadkiem z hotelu lub szpitala. Czasem ich obecność jest niespodziewanym skutkiem naszej przejażdżki tramwajem lub innym środkiem komunikacji miejskiej.

Dzięki wykorzystywaniu sprawdzonych i bezpiecznych dla człowieka preparatów chemicznych, nasi pracownicy skutecznie i trwale eliminują problem pluskiew w lokalizacji objętej zabiegiem.

Ozonowanie Warszawa
Dezynsekcja

Dezynsekcja – pluskwy, karaluchy, prusaki, zwalczanie Warszawa Przyczółek Grochowski

Odpluskwianie w Warszawie lub jakimkolwiek innym mieście należy zlecić specjalistom, którzy mają odpowiednie doświadczenie w realizacji tego rodzaju zadań. Należą do nich osoby zatrudnione w firmie Pogotowie Insektowe. Wśród oferowanych usług znajduje się również zwalczanie karaluchów i prusaków.

Czym jeszcze się zajmujemy?

Specjalizujemy się w dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji, ozonowaniu oraz odkomarzaniu.

Skontaktuj się z nami!

Masz pytania dotyczące jednej z oferowanych przez nas usług? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już teraz!